Saying "no thanks" to food is saying "yes please" to thin

Prosinec 2011

Boys, boys, boys

28. prosince 2011 v 13:04 | Aron
Rande se nekonalo, né pro to, že by to zrušil, spíš se to tak nějak nestihlo /ale furt mě to čeká :D/, jela jsem na Vánoce domů. Byly krásný, ale krátký. Za tu chvilinku, co jsem nepsala, jsem se stihla potetovat, zakoukat se do dvou nebo tří? kluků a bejt chvilku šťastná. S tím jedním budu trávit i silvestra :D Takže jsem zvědavá, jako po pradvdě, není nic pro mě, z takovejch kluků jsem už dávno vyrostla, jenže ty jeho oči!!! V práce pohoda a to, hubnu!

I am nervous almost like never before

20. prosince 2011 v 8:53 | Aron
Holky holky holky, zejtra mám rande! :D
Poprvý za těch pět měsíců, co "truchlím" ajajaj. Jsem nervózní, jako bych nikdy na žádným nebyla :D Jenže to je těžký, když víte, za jakým účelem se jde "ven". A navíc aby to nebylo tak jako okatý, tak jde i kámoška s tím svým. No jéééje :D Ale kdyby to vyšlo, tak by to pro mě byl ten nejlepší dárek k Vánocům :)
A možná by to byl ten pravej impuls, abych se sebou začla něco dělat. Takže dneska proletím celou Prahu, potřebuju nutně nový kalhoty žejo :D Nejlíp nějaký zeštíhlující :D :D A ještě mi došel vypracovanej návrh na tetování, takže jsem momentálně šťastná jako blecha. No a nic, jdu si pustit "One Day" /Viděly jste? Já jsem tím filmem nadšená, jako žádnej oheň, ale prostě líbí se mi/


You are what you eat, so I really need to eat a skinny person

18. prosince 2011 v 10:58 | Aron
Dobré ráno, začínám čajem, cestou do práce se stavím pro jablko a to bude pro dnešek vše. Už mám své váhy vážně plný zuby. Zítra si k obědu udělám špenát s kouskem bramborovýho knedlíku, to snad takový zlo nebude. A prostě se budu snažit. V úterý půjdu nakupovat dárky /konečně/ takže si dám hladovku a budu pít jen zelenej čaj. A samozřejmě každej den budu cvičit! Takhle to zkusím vydržet do Novýho roku a pak si stoupnu na váhu. Jestli nebude žádná změna směrem dolů, navštívím doktora.
Ani byste nevěřili, jak moc se mi dneska nechce do práce, ale musím to ještě vydržet, ještě dva dny . Ale víte, co je zvláštní, na svým těle pociťuju změny, když si lehnu na záda, začínají mi zase lehounce vystupovat žebra a pánevní kosti, ale do oblečení z léta se furt nevejdu. Až ho zase obleču, budu vědět, že je všecko tak, jak má být.

I need your help!

17. prosince 2011 v 12:01 | Aron
Mám problém a dost VELKEJ. Ať jím sebe víc zdravě nebo nejím vůbec, pořád tloustnu. Pohybu mám víc než dost. Piju jen vodu a neslazený čaje. Jsem zoufalá, chtěla jsem do vánoc mít tak o pět kilo míň a mám leda tak o pár kilo víc. Co mám dělat? Prej je to stresem, ale já žádnej nepociťuju. Bojím se, že zachvíli budu jak metráček. Nejde to zastavit. Příští týden mi dojde výplata, tak poraďte, co si mám koupit? Nějaký prášky, koktejly, speciální stravu. Ale raďte jen to, s čím máte zkušenost a o čem víte, že to nebudou vyhozený peníze. Nejhorší je, že už obleču jediný kalhoty. A když si chci koupit, tak už to není jako dřív, co jsem došla do obchodu, chňapla jsem po velikostech 32 a 34 a byla sem vysmátá. Teď beru 38 a 40 a stejně mi je to divně.
A jinak teď trochu z jinýho soudku. Budu se stěhovat. A těším se jak dlouho na nic. Mám velký plány na příští rok. Hory, Paříž, Londýn, moře a pak Irsko :)


OHHHH such a great party!!

10. prosince 2011 v 17:04 | Aron
Svou práci můžete buď nesnášet nebo milovat anebo neřešit. Já svou práci miluju, není to pro to, že bych dělala bůhví co, ale je to kvůli těm lidem. Už kvůli nim o tu práci nechci přijít neboˇž náž kolektiv je báječnej. Včerejšek se vydařil jak dlouho nic, na to, že původně byla napránovaná super párty se z toho stalo něco, co absolutně předčilo veškerý mý očekávání. Vůbec jsme nebyli v tom klubu, kde jsme měli bejt, ale skončili jsme úplně v jiným a navíc se z tý naší párty stalo něco jako firemní večírek, pač když se vedení dozvědělo, že jseme pařit, neváhali a přidali se.

Alkoholu moc, tanečky šílený a nad ránem taxíkem domů. Jó, doufám, že to nebylo naposledy :)


I LOVE FRIDAY!!

9. prosince 2011 v 16:12 | Aron
Konečně je tady ten vytouženej den, pátek a párty, kterou už potřebuju jako sůl,
co si budem povídat, už to patří k mýmu životu minimálně jedna protancovaná noc týdně,
ale, čím víc, tím líp. Ono není nad to chvíli uniknout před realitou do klubíku s fajn hudbou, zasmát se, popít, zapařit a hned je šlověk na okamžik šťastnější :)

Takže se omlouvám, ale dnes budu pít a né málo :D


I swear

8. prosince 2011 v 0:44 | Aron
...už nikdy nikdy nikdy neudělám žádnou blbost
...už nikdy nikdy nikdy nebudu důleživá rozhodnutí a věci k vyřízení odkládat na "potom"
...už nikdy nikdy nikdy nebudu doufat v to, že na co zapomenu, to zmizí
...už nikdy nikdy nikdy nenechám nic zajít tak daleko, že pac nevím jak z toho ven
...už nikdy nikdy nikdy nedopustím aby mi někdo ublížil

Zítřkem počínaje si svůj život začnu dávat dopořádku.

I SWEAR!!!!!!!


Nothing tastes as good as skinny feels

2. prosince 2011 v 9:28 | Aron
A je tady prosinec, na silvestra prostě obleču ty svoje nej nej nej rifle a běda jak ne :D To znamená, že musím máknout ještě víc, jako né, že bych teď nějak extra makala, ale prostě furt je to víc jak třeba v září. Cukroví mám napečeno, ještě pár druhů asi udělám, né, že bych se tím chtěla cpát, ale prostě bez cukroví /domácího!!/ to pro mě nejsou Vánoce.
Dneska je pátek, takže se jdu vyblbnout, vytancovat, seznamovat, no znáte to, pátek :D Jo a zkoušela jsem projímadlo a vůbec nezabralo, jak tam píšou, že se účinek dostaví po 8 hodinách, tak u mě se nedostavil, tak nevím, jestli jsem toho dala málo /přesně podle návodu/ :D :D