Saying "no thanks" to food is saying "yes please" to thin

Leden 2012

I would like to know my future

22. ledna 2012 v 21:13 | Aron
Teď je toho předemnou tolik, že už se nempžu dočkat, až to bude za mnou :D
Ale tak, čeká mě schůzka s jedním takovým :) pak dovča, dvoje hory, konečně se zase mrknu domů a taky Asking Alexandria.No těším se moc a jsem rozhodlá, že začnu cvičit! Už vážně. Dokonce poslední tři dny /a to je co říct/ jím nejvíc zdravě a ani né nijak moc. Jen s tím cvičením je to blbý, že na to mám ráda úplný soukromí. Ale co, když vyjde schůzka, budu se chtít líbit, musím to shodit a hotovo.

Vstříc lepším zítřkům

16. ledna 2012 v 13:29 | Aron
A je to za mnou. Bylo to smutný, chtěla jsem si dát i panáka na kuráž, ale to by bylo srabácký. Nezvládám se rozcházet s někým, koho mám ráda a kdo mi nic neudělal. Jenže když jsem v tom neviděla žádnou budoucnost? A nechtěla jsem ho využívat. Ale jo, chybí mi. Anebo třeba je to tak, že mi chybí ten pocit, že někoho mám. Zvlášť, když jsem si připomněla, jaký to je fajn.
Takže jsem si aspoň potvrdila, že fakt budu radši sama. Teď hlavně musí vyjít bydlení, koncerty, hory a musej se vyřešit všecky průsery a

I just want to be alone

13. ledna 2012 v 22:53 | Aron
Dá se říct, že jsem rozhodnutá. Konec. Ale, vše se uvidí zítra. Bojím se, že mi ho bude líto. Že to nechám tak, jak to je ted. Jsem srab. Několikrát mi volal a já mu to neberu. Chci aspoň jeden den mít pocit volnosti, tak jako těch pár předešlých měsíců. Tolik jsem nechtěla být sama a teď mi to najednou chybí. Chci být sama. Jsem sobec. Ale prostě chci mít čas na to jezdit domů, čas na kamarády, na nakupování, na knížky, hubdbu a né se trápit tím, co by tomu řekl on, jestli mu to nebude vadit, jestli nebude chtít jít taky apod..
Asi budu mrcha a bude mi nejlíp. Když budu mít chuť na sex, někdo se vždy najde, tak proč se vázat? Potřebuju volnost, chci volnost, moře volnosti.
Ps: mám pět kilo dole. A jízda pokračuje, doufám, že to nezačne stopat :D


Dream?

11. ledna 2012 v 9:44 | Aron
Tak já nevím. Nevím, jestli se mi to třeba nezdá všecko, zatímco pořád spím. A jsem hrozná hrozná hrozná! On mě má asi fakt rád a já to beru tak nějak že teda jako jsme spolu, je mi s ním hezky, ale to je vše, nejsem zamilovaná a bojím se, že tohle mi stačit nebude, že chci víc. Možná, jsem takhle jen kvůli kámošům, že máme konečně čtvrtýho do party a navíc takovýho, co se s nima zná už dlouho. Jenže, je to přece můj život, kterej žiju, ne? Ono by to bylo všecko fajn, všecky plány a tak...

Fall in love?

8. ledna 2012 v 7:37 | Aron
Tak, žádný rande doteď nebylo a už ani nebude, není proč a navíc už nesmím, mám muže!
A je na mě nooc hodnej, jen doufám, že to nezakřiknu. A světe div se, hubnu a hodně a to ani nic nedělám :D Holt mám to obráceně, než zbytek světa, ve stresu tloustnu a když jsem šťastná, hubnu. A mimochodem, všechno nejlepší do novýho roku a hlavně co nejvíc kilo dolů :)