Saying "no thanks" to food is saying "yes please" to thin

Únor 2012

Its time to keep my dreams

20. února 2012 v 8:54 | Aron
Že dvakrát do jedný řeky nevstoupíš? BLBOST! Já nejspíš vstoupím po čtvrté. Ale asi to tak osud chce. Víc info o tom po horách, nerada bych to zakřikla. /ano, jde o toho samýho, o němž jsem psala posledně/ Jo, jedu na hory, už se těším jako malý dítě. Posledních pár dní v práci, pak hurá po dvou měsících domů, ale jen na chvíli, protože na mě čeká hromada sněhu a freeridovej svah mmm :D Ještě nemám dodělanej ten rukáv a už vymejšlím druhej, však do léta budu jak omalovánky, to je jasný. Jednoduše už mi nic nebrání v tom, abych si plnila sny. Co se hubnutí týče, furt žiju bez váhy, takže nevím nic :D A je to tak lepší, ale cvičím. Mám pár oblíbených cviků z bodyrock.tv a na ty nedám dopustit :)


Ginger, lemon, honey

8. února 2012 v 12:14 | Aron
Achjo, už je to tady zase, jsem marod. A tak mi nezbývá nic jinýho, než se nalívat čajem z čerstvého zázvoru a citrónu, sem tam s trochou medu a skořice. /ještě že máme ten google/ No a těžko říct, jestli babský rady zabíraj nebo ne. Nejvíc mě dostala jedna, kde bylo, že se maj namáčet lokty střídavě do studené a do teplé vody :D :D Anebo ještě dát si dva aspiriny a jít si zaběhat /jasně :D/
Takže bohužel, nemůžu cvičit, musím bejt v klidu. Ale až tohle blbý období přejde, určitě se zase rozhejbu a všechno doženu. Docela ráda bych stoupla na váhu, ať vím, na čem jsem, ale není. Občas to vlastně je docela fajn, žít bez váhy.
A teď něco z mýho milostnýho života. Měla jsem v něm šílenej zmatek, to rande, flirtující kluci všude možně a tak ale teď mám jasno, vím koho chci a slibuju, že jestli to teď vyjdne /už po čtvrté/, tak to neposeru, jako vždy předtím. Vím, že si takovýho drahouška nezasloužím a proto musím bejt lepší než nejlepší, aby bylo fajn.

What the hell is it? Oh, Its winter :D

5. února 2012 v 17:48 | Aron
Pár novinek:
- hubnu
- zvyšuju dávku pohybu
- pracuju na tom, abych do léta byla co nejvíc počmáraná
- těším se na hory
- mám se skvěle