Saying "no thanks" to food is saying "yes please" to thin

Duben 2012

Bigger snacks mean bigger slacks.

27. dubna 2012 v 19:50 | Aron
Ták, KONEČNĚ se nám povedlo po měsíci zařídit net nebo spíš, přesunout ho z jedný adresy na jinou. Zkrátka na UPC jsou pořádní slimáci :D Ale co, hlavně, že už to je a mám zase inspiraci ke cvičení, už mě popravdě fakt nebavilo cvičit to samý dokola. No a co novýho? Chlapům se nějak vyhýbám, musím se podvědomě bát nebo tak něco, jinak si to nedovedu vysvětlit, ale fakt se jich najednou straním. Naučila nebo spíš zase sem si navykla snídat, takže mám plnou ledničku bio light jogurtů a v polici fitnes lupínky, často cvičím, už sem se aji odhodlala jít do fitka /WOW/ no a pořídila jsem si longboard, to, abych nemusela chodit pěšky :D :D :D :D / ale náhodou, je to občas celkem makačka/
V červnu jedeme na surfcamp do Francie, takže sme se tak nějak s kámoškama rozhodly, že se sebou musíme do tý doby něco udělat a světe div se, vážně jsou vidět nějaký změny k lepšímu :) Pak už to chce jen dodělat kérky, zajít do solárka abychom tam nebyli bílí vorvani ale aspoň trochu přismahláí /jak říkala kámoška "tmavá zeštíhluje a proto se tam nevyvalíme bílý" :D :D/


Life is short! Do what you love and do it often!

4. dubna 2012 v 9:52 | Aron
Zrovna jsem byla nejšťastnější, vše bylo tak jak má být, těšila jsem se na společnej víkend, kvůli kterýmu jsem si musela vyprosit volno v práci a z ničeho nic přišla rána v podobě rozchodu. A ani nebyl schopnej to vyřešit nějak normálně. Je to srab jako ostatně většina..
Ale vzhledem k událostem loňských prázdnin jsem už vůči rozchodům tak nějak imunní, takže jsem se ani nesložila, jen jsem se hned ten den opila jak čuně a hodila to za hlavu. Život je moc krátkej na to, abychom se trápily.
Takže se teď věnuju jen tomu, čemu musím- práce a tomu, co mě baví- cvičení a vaření.

Prvně si skočím chviličku přes švihadlo a pak si dám na větší rozehřátí tohle video :


Pořád čekám, kdy mě omrzí, ale zatím dobrý, pak si budu muset najít nějaký další. No a po videu najedu na bodyrock.tv anebo youtube Zuzany Light, vyberu si nějaký odpovídající tomu, co chci danej den nejvíc posilovat a dám si pár opakování. Většinou mi cvičení celkově zabere 30- 50 minut, což je, řekla bych, optimální a když mám chuť, dám si to třeba dvakrát denně, nebo spíš, když je čas :)

V jídle teď hodně experimentuju, zkouším nový recepty, tipy, triky, samozřejmě je to jídlo jenom zdravý, učím se používat nový suroviny a řeknu vám, není to levná záležitost, když chce člověk jíst jen zdravě. Zkrátka tak nějak jsem chytla "slinu" a jdu do sebe, tak doufám, že se vám taky daří :)